Maniitsumi Atuarfiit 

 

2016-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ElevIntra Intranet TabulexNet Skoleporten Attavissat ForældreIntra WEBMAIL Downloads
Saqqaanut

      

 Attavissat / Kontaktsteder

 

  Atuarfik Tlf. Fax.

E-mail.

  Kilaaseeraq 81 31 22 81 33 38 kilaas@kilaas.gl
  Kangaamiut 81 94 33 81 95 02 kangaamiut@kilaas.gl
  Atammik 81 85 33 81 85 66 atammik@kilaas.gl
  Napasoq 81 86 36 81 86 36 napasoq@kilaas.gl

 

  Oqarasuaat atorlugu toqqaannartumik atavissat:

  Kontaktpersoner pr. telefon

 

 

 Atuarfik kilaaseeraq

 Atit / navne

lokal nr.

telefon nr. E-mail adresse
  Ledende   skoleinspektør  Elna Heilmann 817522 817522 elna@kilaas.gl
  Souschef.  Ole Olsen 520220 817521 817521 ole@kilaas.gl
  Skolekonsulent  Vilhem Josefsen 817525 817525  
  Allaaffik - Forkontoret omstilling  Nuunu Lyberth 817520 817520 nuunu@kilaas.gl
  Pedel  Niels Petersen mobil 520822 817526 817526 pedel@kilaas.gl
  Qarasaasialerisoq  Peter Poulsen  mobil 523321 817539 817539 piitaq@kilaas.gl
  Atuartunut siunnersorti  Helene Møller 817529 817529 helene@kilaas.gl
  Lærerværelset  Ilinniartitsisut inaat 817528 817528  
  Biblioteket  Eva Lyberth 817531 817531 atuakkat@kilaas.gl
  Skolepasning  Paaritittarfik    817532 585545 paaritittarfik@kilaas.gl
  Trinleder  Trinlederit allaffiat 817535 817535 trinleder@kilaas.gl
  Allaffik  / Kontoret  Allaffik  Nuunu Lyberth 817533  817533  
  Kollegiet  vagt mobil  54 77 93 813193     

 

 Email nutaat maj 2017 atulerput uku

 Elna Heilmann  elna@kilaas.gl
 Elna Heilmann  kilaas@kilaas.gl
 Peter Poulsen  piitaq@kilaas.gl
 Ole Olsen   ole@kilaas.gl
 Allaffik Kilaaseeraq Nuunu  nuunu@kilaas.gl
 Kangaamiut Atuarfiat   kangaamiut@kilaas.gl
 Allaffik Kangaamiut   allaffik@kilaas.gl
 Atammiup Atuarfia   atammik@kilaas.gl
 Napasup Atuarfia   napasoq@kilaas.gl

 

 

 Webmaster: Peter Poulsen E-mail: peterak@greennet.gl

 

 

   Atuarfeqarfik

   Langskov-ip aqq.1

   Postboks 101

   3912 Maniitsoq

   e-mail: kilaas@greennet.gl

 

 

   Telefon: 00299 81 31 22

    Fax: 00299 81 33 38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Atuarfik  Kilaaseeraq
 Kangaamiut Atuarfiat
 Atammiup  Atuarfia
 Napasup  Atuarfia